Znakowanie jako oryginalny element pendrive’a

Pendrive już na stałe zapisał się wśród gadżetów wykorzystywanych niemal każdego dnia. Ale to również coraz chętniej wykorzystywany element reklamowy. Poprzez naniesienie znaku lub logo firmy, staje się fantastyczną wizytówką. Znakowanie to również ciekawy sposób na wykonanie oryginalnego prezentu. Odpowiednia technika znakowania (której efekt można zobaczyć na http://www.solsen.pl ) dostosowywana zostaje do materiału, z jakiego wykonany jest dany nośnik.

Grawer laserowy

To zdecydowanie najtrwalsza metoda znakowania, ponieważ naniesione logotypy nigdy nie tracą swojej wyrazistości. Firma Solsen używa najlepszych laserów typu YAG i CO2. Ten rodzaj znakowania stosuje się głównie w stosunku do produktów z metalu, aluminium i drewna. To idealny typ personalizacji dla logotypów o nieregularnych kształtach lub tych z dużą ilością małych detali. Ogromna zaletą jest również fakt, iż laserowy grawer umożliwia oznakowanie dużej ilości pendrive’ów w szybkim czasie, a jednocześnie zachowuje estetykę i elegancję na najwyższym poziomie.

Tampodruk

Jest to najpopularniejsza technika druku: szybka, efektowna i stosunkowa tania. Ponadto umożliwia nadruk w kilku kolorach i idealnie sprawdza się w przypadku niewielkich przedmiotów. Wykonana grafika jest staranna, dokładna i stanowi odzwierciedlenie wizualizacji klienta.

Druk UV

Ta metoda daje możliwość nadruku w pełnej kolorystyce, z głębią barw oraz z fotograficzną dokładnością i dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Ponadto jest to metoda wodoodporna, trwała i przyjazna środowisku. Powierzchnia nadruku zostaje pokryta lakierem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, wstrząsy czy promieniowanie UV.

Tłoczenie

Jest to metoda stosowana do materiałów skórzanych lub ekoskóry. Nadaje produktom ekskluzywny i niepowtarzalny charakter. Pozwala uzyskać trójwymiarowe odwzorowanie logo, a efekt znakowania jest bezbarwny i subtelny. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Tags: