Rola dronów na rynku nieruchomości

W dzisiejszych czasach ogromna konkurencja dotyczy niemal wszystkich branż. Wydaje się jednak, że rynek jest szczególnie przepełniony jeśli chodzi o nieruchomości. Stąd też sprzedaż bądź wynajem poszczególnych obiektów nie jest zadaniem łatwym. Tym bardziej, że właściciele, pośrednicy oraz deweloperzy prześcigają się w coraz to bardziej kreatywnych pomysłach na zareklamowanie działek i domów. Jedno jest pewne – nawet najbardziej atrakcyjny opis i ładne zdjęcia nie są wystarczające, by przekonać potencjalnych klientów do zawarcia transakcji. Stąd też, doskonałym rozwiązaniem wydaje się nagranie filmu promocyjnego, najlepiej przy pomocy profesjonalnych dronów, które można znaleźć m.in. w sklepie internetowym Avi Fly.

Ujęcia działek z lotu ptaka

Wszystkie działki zazwyczaj wyglądają podobnie – to po prostu większy lub mniejszy teren porośnięty trawą. Mało która oferta wyróżnia się więc na tle pozostałych. Na szczęście dzięki dronom, a więc fotografiom i filmom z powietrza z odległości bądź kilkudziesięciu metrów, możemy przykuć uwagę wielu potencjalnych nabywców. A to dlatego, że prócz widzianej z góry działki, możemy zaprezentować wszystko to, co wokół – infrastrukturę drogową, okoliczną roślinność, zbiorniki wodne, a także inne walory lokalizacji. Wszystko to pozytywnie wpływa na odbiór oferty i samej działki.

Nagrywanie dronami obiektów mieszkalnych

Podobnie, jak w przypadku samych działek, tak i w kwestii budynków mieszkalnych przedstawienie oferty w postaci filmu bądź zdjęć z lotu ptaka, z pewnością przekona niejednego potencjalnego nabywcę. Ukazanie z dokładnej perspektywy planu domu, działki, pięknego ogrodu, tarasu i innych to najskuteczniejsza reklama i zachęta do kupna bądź wynajmu. Dlatego drony dostępne na www.avifly.pl to niezbędne narzędzie w rękach pośredników i deweloperów.