Prezent idealny – kalendarz!

Kiedy zbliżają się urodziny kogoś bliskiego, święta, dzień Babci i Dziadka lub Walentynki zawsze pojawia się ten sam dylemat – jaki prezent ofiarować. Chodzimy po galeriach handlowych lub przewijamy kolejne strony internetowe w naszym komputerze, by wybrać coś, co spodoba się i nam i osobie obdarowanej. Nie chcemy też powielać pomysłów sprzed lat. Wtedy warto pomyśleć o kalendarzu – to nie tylko oryginalny, ale też funkcjonalny prezent. Do wyboru są najróżniejsze formy – plakatowe, trójdzielne, biurkowe czy książkowe. Możliwości jest tak naprawdę wiele, wystarczy zajrzeć na http://www.reklamowe-kalendarze.pl.

Kalendarz jako prezent funkcjonalny

W tym wypadku idealnie sprawdzi się kalendarz książkowy. Osoby pracujące lub uczące się z pewnością ucieszą się z takiego prezentu i docenia jego możliwości. To czy będzie to kalendarz mniejszy czy większy zależy od potrzeb. Możesz wybrać opcję tygodniową, gdzie na jednej stronie przedstawiony jest jeden tydzień. Osoby, które mają wiele spraw „na głowie” z pewnością ucieszą się z kalendarza, w którym na każdej kolejnej stronie zapisany jest jeden dzień, z podziałem na godziny. Dzięki temu łatwo będą mogli zorganizować sobie czas. Wybierając kalendarz na prezent będziemy mogli również wybrać oprawę – elegancką, skórzaną dla biznesmena lub kolorową, designerską dla studenta.

Kalendarz jako prezent kreatywny

Wystarczy trochę kreatywności, poświęconego czasu, a twoi bliscy będą zachwyceni. W prezencie urodzinowym możesz bowiem stworzyć kalendarz ze zdjęciem jubilata. Jeśli chcesz obdarować rodziców – wybierz wspólne rodzinne zdjęcia i stwórz z nich dwunastostronicowy kalendarz plakatowy. Taki prezent ozdobi pomieszczenie, będzie przywoływał miłe wspomnienia, a prócz tego doskonale będzie pełnił swoją funkcję. Pomysł na tego rodzaju podarunek, to fantastyczny pomysł!