Modne bransoletki srebrne 

 

Bransoletki srebrne są niezwykle często wybieranym elementem biżuterii. Kupujemy je dla siebie lub w formie prezentu dla bliskiej osoby. Pasują do wielu okazji, gdyż srebro jest odpowiednim kruszcem zarówno do pracy, na spotkanie z kontrahentami, na weekendowy wyjazd ze znajomymi, na randkę, na wyjście do teatru, a nawet na wieczorny bal czy galę. Ponadto bransoletki srebrne można bez obaw łączyć z biżuterią złotą, ze sznurkami, rzemykami, szlachetnymi kamieniami oraz z kryształami. Srebro jest bowiem uniwersalne i ponadczasowe!

Bransoletki srebrne w różnej formie

Bransoletki srebrne mogą występować w różnej formie, co potwierdza chociaż oferta sklepu AWEG.  Modele sauté, czyli bez ozdób, wykonane jedynie ze srebra lub łączone ze złotem czy platyną są uniwersalne dla wielu stylizacji. Bransoletki zdobione cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi nadają szyku eleganckim kreacjom i często wybierane są do biznesowych lub wieczorowych stylizacji. Najwyższa jakość materiałów sprawia, że bransoletki te są trwałe i wytrzymałe. Jeszcze inną formą są bransoletki srebrne na łańcuszku – noszone chętnie zwłaszcza latem. Kiedy przychodzą upały nie chcemy przecież nosić ciężkiej biżuterii, ale też nie chcemy z niej całkowicie rezygnować. A to właśnie łańcuszkowe bransoletki srebrne są lekkie, subtelne, doskonałe do wakacyjnych stylizacji. Z kolei szereg oryginalnych wzorów sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. 

 

Bransoletki srebrne celebrytki

Tego typu bransoletki srebrne to nic innego jak modele z zawieszkami. Występują w najróżniejszych rozmiarach i fasonach stale zyskując na popularności. Cechą charakterystyczną są zawieszki, których liczba wzorów wydaje się nie mieć końca. Poczynając od kwiatów i koniczynek, poprzez misie, serduszka, figury geometryczne, krzyżyki, kluczyki, gwiazdki i księżyce, aż po symbole nieskończoności oraz podkowy i słoniki na szczęście. Zawieszki mogą przypominać o ważnym wydarzeniu lub o ważnych w naszym życiu osobach. Nic więc dziwnego, że bransoletki srebrne celebrytki są tak popularne.