Microsoft Dynamics NAV – system erp ułatwiający pracę dużym i małym przedsiębiorstwom

W dobie dzisiejszej technologii dąży się do jak największego ułatwienie pracy pracownikom zatrudnionym w każdym sektorze, niezależnie czy jest to sprzedaż, logistyka czy księgowość. Choć to właśnie osoby pracujące w wymienionych branżach w sposób najbardziej efektywny skorzystają z dobrodziejstwa oprogramowania Microsoft Dynamics NAV, który jest częścią systemu ERP. Jest on łatwy do wdrożenia a przy tym nie wymaga specjalistycznych umiejętności od pracowników zatrudnionych w danym dziale. Nie ma również przeciwwskazań do tego, aby początkowo wgrać tylko niezbędne funkcje, a następnie sukcesywnie w miarę potrzeb poszerzać możliwości systemu.

Czym jest system Microsoft Dynamics Nav?

Microsoft Dynamics NAV jest odpowiedzią na potrzeby prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. System ten wspiera firmy w sukcesywnym powiększaniu swojej oferty oraz pomaga zarządzać dokumentacją obejmującą listę wykonywanych operacji. Możliwa jest również implementacja systemu Microsoft Dynamics NAV do tzw. chmury. Dzięki temu możliwy będzie dostęp online do wszystkich plików tam umieszczonych. System czuwa także nad bezpieczeństwem danej organizacji. Dostęp do poszczególnych funkcji mają tylko i wyłącznie pracownicy, którym nadano odpowiednie uprawnienia. Wdrażaniem tego rodzaju systemów oraz szeroko pojętą opieką powdrożeniową zajmują się takie firmy jak Nav24.

Na jakie dodatkowe funkcje możemy liczyć inwestując w system Microsoft Dynamics NAV?

Wchodząc na stronę www.nav24.pl możemy zapoznać się z całościowym procesem wdrażania różnorakich systemów informatycznych. Decydując się na wdrożenie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV można liczyć na rozszerzenie działania systemu między innymi o funkcję elektronicznej wymiany danych oraz zaimplementowania możliwości obsługiwania transakcji wykonywanych poprzez urządzenia mobilne.