Kalendarz w prezencie

Nie masz pomysłu na gwiazdkowy prezent dla bliskich? Chcesz podarować coś wyjątkowego na Dzień Babci i Dziadka? A może myślisz o oryginalnym prezencie na walentynki lub urodziny? Nie chcesz powielać pomysłów sprzed lat? Warto zatem pomyśleć o kalendarzu – to nie tylko oryginalny, ale też funkcjonalny prezent. Do wyboru są najróżniejsze formy – plakatowe, trójdzielne, biurkowe czy książkowe. Możliwości jest tak wiele, że możesz dostosować kalendarz wprost do obdarowywanej osoby.

Kalendarz dla bliskich

Wystarczy trochę kreatywności, poświęconego czasu, a twoi bliscy będą zachwyceni. W prezencie urodzinowym możesz bowiem stworzyć kalendarz ze zdjęciem jubilata. Jeśli chcesz obdarować rodziców – wybierz wspólne rodzinne zdjęcia i stwórz kalendarz plakatowy. Doskonałym pomysłem jest również zakup kalendarza połączonego z zegarem, jaki oferuje Home Design.

Kalendarz dla osób pracujących i uczących się

W tym wypadku świetnie sprawdzi się kalendarz książkowy. Mniejszy lub większy – w zależności od zapotrzebowania. Możesz zdecydować się na tygodniowy – gdzie na jednej stronie przedstawiony jest jeden tydzień. Natomiast dla osób, które mają wiele spraw „na głowie” świetnie sprawdzi się kalendarz, w którym na każdej kolejnej stronie zapisany jest jeden dzień, z podziałem na godziny. Dzięki temu łatwo zorganizować sobie czas. Istnieje również bardzo duży wybór opraw – eleganckie, skórzane dla biznesmena lub kolorowe, designerskie dla studenta. Osoby prowadzące własną firmę z pewnością ucieszą się z kalendarza wizytówkowego, z logiem firmy, adresem i numerem telefonu.