Frezerka – wybór idealnego szlifu

 

Salony kosmetyczne to miejsca coraz częściej odwiedzane przez kobiety. Jako płeć piękna, są one świadome, że takie zakłady, to przestrzeń relaksu, w których każdy znajdzie odrobinę luksusu i ekstrawagancji. Każda kobieta serwująca sobie kosmetyczny relaks, płaci za niego niemałe pieniądze, oczekując jednocześnie profesjonalnego oraz w pełni komfortowego sprzętu.

Profesjonalna frezarka do manicure vs pilnik

Manicure – żelowy, hybrydowy, akrylowy czy klasyczny – każdy rodzaj wymaga zaangażowania ze strony kosmetyczki, która go wykonuje. Salony beauty są przepełnione różnorodnością sprzętów stosowanych podczas tworzenia idealnych paznokci. Jednym z podstawowych narzędzi jest alternatywa dla czasochłonnego stosowania pilników, czyli frezarka do manicure. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, którego głównymi elementami są specjalne frezy oraz nakładki, które docierają nawet do trudno dostępnych miejsc, takich jak wał paznokciowy czy zalegające skórki. Frezarka do manicure sprawdzi się również w przypadku grubych i twardych paznokci, przy których zwykły pilnik kosmetyczny nie daje rady. Za pomocą profesjonalnej frezarki do manicure, stosowanych przez kosmetyczki, możemy: skrócić naturalną płytkę paznokcia lub masę żelową, nadać preferowany kształt paznokcia oraz usunąć skórki, resztki lakieru bądź żelu.

Profesjonalna frezarka do manicure od Kazaro

Najlepszej jakości frezarki do manicure oferuje hurtowania Kazaro, w której znajdziemy m.in. profesjonalne frezarki do manicure firmy PROMED. Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny oraz nowoczesne urządzenia to inwestycja w przyszłość i satysfakcję klientów. W pełni profesjonalne narzędzia kosmetyczne z gwarancją ceny oraz wysokiej jakości, znajdziecie Państwo na www.kazaro.pl