Artystyczna biżuteria do sukni ślubnej

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Co prawda wymaga całej masy przygotowań, ale w zamian daje wiele radości i jest pamiętany przez całe życie. To wyjątkowy dzień, który warto uczcić w wyjątkowy sposób. Intensywne przygotowania, poczynając od samej ceremonii i sali weselnej, poprzez menu, muzykę kwiaty i dekoracje to nie lada wyzwanie. Ogromne znaczenie w tym dniu ma także wygląd Pary Młodej. W przypadku kreacji Pani Młodej należy pamiętać, że prócz wymarzonej sukni i pary wygodnych butów, wybrać należy jeszcze odpowiednią biżuterię do sukni ślubnej

Biżuteria do sukni ślubnej a sukienka

Czasy, kiedy niemal wszystkie sukienki miały identyczny krój, podobne zdobienia i dodatki minęły. Wszystko wskazuje tez na to, że już nie wrócą. Świat mody ślubnej pędzi na przód i powstają coraz to nowsze trendy. Łatwo zatem w tym się pogubić. Jaka biżuteria do sukni ślubnej jest odpowiednia? Przede wszystkim trzeba pamiętać, że dodatki muszą pasować do stylu w jakim utrzymana jest kreacja. Decydując się na zwiewną suknię w stylu rustykalnym doskonałym wyborem będą subtelne kolczyki i na przykład zdobiona kryształkami opaska, która nada blasku stylizacji. Jeśli natomiast naszym wyborem jest kreacja wykonana z ciężkiego i gładkiego materiału to warto postawić na okazałą biżuterię. W tym przypadku idealna będzie biżuteria do sukni ślubnej z bogatymi zdobieniami w postaci pereł lub wyrazistych kamieni szlachetnych. 

 

Artystyczna biżuteria do sukni ślubnej

Biżuteria do sukni ślubnej jaką tworzy Dorota Kos to biżuteria handmade. Oznacza to, że każda para kolczyków, każda bransoletka, każdy pierścionek czy też naszyjnik jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Ponadto wszystkie detale są wykonywane ręcznie, co sprawia, że nigdy nie są identyczne. Biżuteria do sukni ślubnej w takiej postaci pozwoli Pani Młodej podkreślić indywidualny styl i poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym szczególnym dniu. 

 

Tags: