Aromatyzowanie pomieszczeń biurowych – wyjątkowa świeżość i niepowtarzalny klimat

Czyste, uporządkowane biura to wizytówka Twojej firmy, symbol jej perfekcjonizmu oraz gwarancja komfortu pracy. Z tego względu na stałe korzystasz z usług profesjonalnej ekipy sprzątającej, która nie tylko regularnie odkurza meble, wykładziny i dywany, myje podłogi, powierzchnie szklane i sanitariaty, ale również dba o czystość okien i elewacji zewnętrznej. Zapewne myślisz, że to już wszystko, co możesz zrobić w tej kwestii. Jednak, czy aby na pewno? Specjaliści z Akademii Czystości są innego zdania. Według nich równie ważna, co czystość jest także świeżość. Właśnie dlatego stworzyli linię oryginalnych zapachów do wnętrz – Fuomo.

Pachnące biuro – wydajne miejsce pracy

Czyste powietrze ma ogromny wpływ na kondycję pracowników. Jak się okazuje aromatyzacja przestrzeni biurowych pozwala zredukować stres i zwiększyć efektywność pracowników. Przykładowo, zapach owoców cytrusowych umożliwia zachowanie czujności oraz utrzymuje wydajność przez cały dzień pracy. Dodatkowo miłe zapachy wywołują pozytywne uczucia w odwiedzających siedzibę firmy klientach i kontrahentach.

Fuomo – więcej niż odświeżacz powietrza

Markowe zapachy Fuomo, produkowane i dystrybuowane przez Akademię Czystości, od popularnych odświeżaczy powietrza odróżniają się długotrwałością i intensywnością działania. Dzięki skoncentrowanej formule olejki zapachowe stale rozprowadzają subtelną woń, tym samym tworząc absolutnie niepowtarzalny klimat różnego rodzaju pomieszczeń. W kolekcji perfum do wnętrz Fuomo znajdziemy takie zapachy jak: ogniste liczi, dziewczęca fantazja, waniliowy lans, afrykańska zielona herbata, intrygujący powiew wschodu oraz owocowy zawrót głowy.

Zobacz co może zaproponować firma http://www.akademiaczystosci.com.pl/ oferująca kompleksowe usługi sprzątające i porządkowe